AudioBox Studio Ultimate Bundle

Vše co potřebujete pro nahrávání a produkci

AudioBox Studio Ultimate Bundle: Luxusní kolekce studiového hardwaru a softwaru

Vše co potřebujete pro nahrávání a produkci a ještě mnohem více

Nahrávejte a produkujte hudbu jako skutečný profesionál se sadou vybavení, kterou pořídíte celou najednou! Srdcem kolekce je zvukové a MIDI rozhraní AudioBox USB® 96 a oceňovaný záznamový a produkční software StudioOne. Kromě toho spolu s nimi v balíku získáte aktivní referenční monitory PreSonus® Eris E3.5, které jsou v nabídce značky skutečným bestsellerem a k nim nádavkem ještě sluchátka HD7. Díky tomu budete moci svou práci poslouchat nahlas i potichu, přesně podle toho, jak budete zrovna potřebovat. A nakonec k tomu všemu můžete připojit skvělý kondenzátorový mikrofon M7, který je coby správný všeuměl schopný skvěle zachytit zvuk kytary i vokálu. V balíčku pochopitelně neschází ani veškerá potřebná kabeláž a najdete zde také šikovný stolní stojánek pro mikrofon.

AudioBox USB 96: jednoduché, spolehlivé a přenosné řešení

AudioBox USB 96 je srdcem balíčku AudioBox Studio Ultimate Bundle. Toto jednoduché a pohotové malé audio/MIDI rozhraní má přesně ty správné funkce, které potřebujete pro základní nahrávání. Najdete zde dva kombinované mikrofonní/nástrojové vstupy a bezlatenční monitoring, takže se stačí jen jednoduše připojit a můžete se svým nahráváním rovnou začít. Rozhraní si vystačí s napájením z USB sběrnice, díky čemuž jej můžete využít také na cestách a je kompatibilní s většinou záznamového software pro Mac i Windows. Vybaveno je špičkovými mikrofonními předzesilovači i profesionálními převodníky 24-bit, 96 kHz, proto s ním můžete snadno nahrávat i ve vysokém rozlišení.

Se Studio One Artist je nahrávání hračka.

Žádný jiný z cenově dostupných záznamových a produkčních programů není tak snadný na naučení i použití a nedokáže vyprodukovat tak kvalitní studiový zvuk. Se Studio One® Artist můžete pracovat rychle a při tom se plně soustředit na svou inspiraci, můžete použít neomezené množství stop i pluginů a objevíte v něm funkce, které obvykle v takto cenově dostupné DAW nenajdete. Získáte také přístup k výkonným editačním nástrojům, aniž byste kvůli tomu museli procházet nepřehledná menu. Audio klipy, MIDI soubory i efekty jednoduše načtete a uložíte pomocí funkce drag-and-drop. Se Studio One je to opravdu snadné.

Eris 3.5 - zvuk, kterému můžete věřit.

Studiové monitory série PreSonus® Eris používají po celém světě ti zvukoví inženýři, kterým záleží na tom, aby ve svých nahrávkách slyšeli všechny jemné nuance. Eris E3.5 jsou postaveny na stejné technologii jako větší modely téže řady a mohou vám tak nabídnout zvuk studiové kvality s jemnou a věrnou frekvenční odezvou. Jsou dostatečně kompaktní na to, aby se vešly všude a při tom jsou natolik robustní, že mohou disponovat celou řadou vstupů a výstupů – můžete je tedy připojit téměř k čemukoliv.

S kondenzátorovým mikrofonem M7 zachytíte každý detail.

Velkomembránový kondenzátorový mikrofon M7 na stolním stojánku představuje výborný základ pro vaše nahrávky. Studioví profesionálové dávají přednost kondenzátorovým mikrofonům především pro jejich schopnost přesně zachytit hudební detaily, alikvoty i jemné nuance, jež běžné dynamické mikrofony nedokáží vůbec rozlišit. Velkomembránové kondenzátorové mikrofony dodávají zvuku „teplý“ charakter a představují tak jasnou první volbu při nahrávání vokálu i široké škály různých hudebních nástrojů.

S profesionálními sluchátky HD7 uslyšíte vše.

Sluchátka PreSonus HD7 se chlubí vysokým rozlišením, jež jim poskytuje patentovaná polotevřená zvuková komora. Díky ní umí sluchátka věrně reprodukovat i výjimečně hluboké nízké frekvence, což posluchači přináší vyvážené a současně průrazné basy. Přesné podání středů a rozšířená odezva v pásmu výšek vám potom dovolí vychutnat si každý detail vašeho mixu či nahrávky. Lehký, ergonomický design se snadno přizpůsobí velikosti každé hlavy a poskytne vám tak komfortní poslechový zážitek i během opravdu dlouhých nahrávacích frekvencí.

Obsahuje sadu pluginů Studio Magic

Tato sada pluginů rozšiřuje zvukové možnost DAW Studio One. Jsou to třešničky na dortu připravené předními jmény světa virtuálních nástrojů a efektů, z nichž každá dodá vašim skladbám jinou příchuť a do vašich rukou vloží skutečná kouzla praktické magie. Tyto pluginy však nejsou pouze jednoúčelovými triky, ale skutečnými tažnými koni, jejichž sílu a schopnosti uplatníte v bezpočtu svých mixáží.

Více informací o balíku softwaru Studio Magic
×
Najít prodejce

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus