AudioBox USB

Snadné nahrávání ve vysokém rozlišení

AudioBox USB® 96: 2x2 audio rozhraní USB 2.0

Jednoduché, spolehlivé a přenosné

Jestli jste hudebník, producent, či podcaster s omezeným rozpočtem, zvukové rozhraní AudioBox je tu právě pro vás! Toto jednoduché a praktické nahrávací rozhraní má všechny potřebné funkce, jež budete potřebovat pro nahrávání zvuku. Stačí se jen připojit a můžete okamžitě začít nahrávat zvuk s vysokým rozlišením 24-bit a profesionální kvalitou vzorkování až 96 kHz (model AudioBox USB 96). Díky napájení ze sběrnice USB a celkově mobilnímu provedení je nahrávání se zvukovou kartou AudioBox USB snadné, dokonce i na cestách.

Ve správné velikosti

Dva kombinované mikrofonní/nástrojové vstupy na předním panelu jsou ideální pro zpěváky orientované na vlastní autorskou tvorbu, podcastery či dvojici kytaristů, nebo kytaristu s baskytaristou, kteří si spolu chtějí zahrát a zajamovat. Můžete sem také jednoduše připojit pár mikrofonů a získáte snadno použitelný stereofonní záznamový systém. Hardwarový ovladač Mix vám dovolí nastavit optimální poměr mezi vstupním signálem a playbackem z počítače, aniž by vás obtěžovalo slyšitelné zpoždění. Získáte také pár symetrických linkových výstupů, velmi hlasitý a křišťálově čistý sluchátkový výstup a k tomu navíc ještě vstup a výstup pro MIDI, takže můžete připojit i svůj oblíbený syntezátor nebo MIDI kontroler. Je to prostě skvěle jednoduché, dostupné a současně perfektně mobilní nahrávací rozhraní.

Připravené na cestu

AudioBox USB je skutečně mobilní zvukové rozhraní v tom nejlepším slova smyslu. Zabudovali jsme jej do odolného ocelového šasi, takže snese i nějakou tu tvrdší ránu a vždy zůstane zcela spolehlivé. Jeho zatraceně hlasitý sluchátkový výstup zaručí, že svou muziku uslyšíte pěkně nahlas a čistě i ve velmi hlučném prostředí. A navíc je napájené ze sběrnice USB 2.0, takže můžete nahrávat opravdu kdekoliv a vystačíte si při tom jenom se svým laptopem. Prostě si ho přibalte do tašky k notebooku a nebo si ho jen tak postavte doma na stůl.

Při návrhu zvukové karty AudioBox USB jsme počítali s tím, že může při cestování občas schytat nějakou tu nechtěnou ránu. Aby i v takovém případě zůstalo zcela spolehlivé, použili jsme celokovové šasi i ovládací prvky. Ale protože vyzkoušet něco na vlastní oči a uši je lepší, než něčemu pouze věřit, vzali jsme AudioBox USB na parkoviště, tam jsme ho pořádně nakopli, skákali po něm a pro jistotu ho ještě přejeli pěkně těžkým terénním pickupem. Poté jsme ho použili ve studiu Baton Rouge, kde na něj kytarista a zpěvák Chris LeBlanc nahrál skladbu „When the Levee Breaks“. Všechno jsme to samozřejmě natočili na video, takže i vy můžete být svědky našeho testu. Výsledky posuďte sami. Podívejte se na video AudioBox USB Built for the Road (http://www.youtube.com/watch/?v=O18-idymZsk)

Součástí balení je i DAW software světové třídy

Zvukové karty PreSonus AudioBox mohou bezproblémově spolupracovat prakticky s jakýmkoliv DAW, který běží na platformě Mac nebo Windows, od nás k nim však dostanete bezplatnou licenci DAW Studio One® Artist, se kterou bude vaše mobilní nahrávací řešení již naprosto kompletní.
Tato přímočará a snadno pochopitelná DAW byla vytvořena kreativními lidmi pro kreativní hudební produkci a umožňuje vám jednoduše komponovat, nahrávat a produkovat vaše skladby bez toho, aby vás ovládání studiového softwaru přiliš rozptylovalo.
Studio One se může navíc pochlubit velmi silnou online komunitou nadšených uživatelů ochotných rozdělit se o své zkušenosti s ostatními, na které se můžete vždy s důvěrou obrátit o radu.

Všechna rozhraní PreSonus jsou dodávána s výkonnou a snadno ovladatelnou DAW Studio One® Artist – záznamovým a produkčním softwarem pro Mac® a Windows®. Studio One vám umožní jednoduše komponovat, nahrávat a produkovat vaše mistrovská hudební díla bez toho, aby vás ovládání studiového softwaru přiliš rozptylovalo. K tomu napomáhá přímočarý design, chytrá správa souborů, široké využití funkce drag-and-drop a hloubková editace.

Ačkoliv již v základní verzi obsahuje spoustu pluginů, virtuálních nástrojů a smyček, dá se snadno ještě více rozšířit pomocí doplňků, které si umí najít na Internetu, což je prostředí, v němž se perfektně orientuje.

Navíc se Studio One dokáže výborně integrovat s každým rozhraním značky PreSonus. Automaticky se nakonfiguruje, takže nemusíte mapovat vstupy a výstupy. Dokonce vám umožní bezdrátově přenášet nahrávky, které jste pořídili prostřednictvím programu Capture for iPad, takže můžete nahrávat kdykoliv a kdekoliv s tím, že své stopy zpracujete a smícháte později. A zvuková kvalita? Ta je jednoduše řečeno bezkonkurenční.

To je tedy několik dobrých důvodů, díky kterým se Studio One v poslední době stává novým standardem mezi DAW.

Navrženo pro studio i na cesty

Ať už s nahráváním teprve začínáte, nebo jste již zasloužilým veteránem hudební produkce, který jen potřebuje být při své práci neomezeně mobilní, v rozhraní AudioBox získáte skvělý zvuk zabalený v odolném šasi, jež si navíc vystačí s napájením z USB sběrnice, takže se do díla můžete pustit kdykoliv a kdekoliv.
Ačkoliv je toto rozhraní skvělým parťákem pro jakýkoliv záznamový software, díky přibalenému DAW Studio One Artist získáte kompletní nahrávací řešení okamžitě po rozbalení krabice. Vyzkoušejte si zvukové karty AudioBox u svého oblíbeného delaera PreSonus.

Nově navíc se sadou pluginů Studio Magic

Tato sada pluginů rozšiřuje zvukové možnost DAW Studio One. Jsou to třešničky na dortu připravené předními jmény světa virtuálních nástrojů a efektů, z nichž každá dodá vašim skladbám jinou příchuť a do vašich rukou vloží kouzla praktické magie. Tyto pluginy však nejsou pouze jednoúčelovými triky, ale skutečnými tažnými koni, jejichž sílu a schopnosti uplatníte v bezpočtu svých mixáží.

Více informací o balíku softwaru Studio Magic
×
Najít prodejce

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus