Nová definice digitální mixáže

StudioLive® III: Digitální mixpulty/rekordéry se 40/24 vstupy a motorizovanými fadery

Softwarová výbava

UC Surface

Software pro řízení bitvy

Je navržen primárně pro živé míchání, ale dá se použít i ve studiu. Volně dotupný dotykový software pro Mac®, Windows®, a iPad® poskytuje obousměrný přístup k ovládání parametrů a editačním či ukládacím funkcím pro všechny digitální mixy StudioLive III. Série a StudioLive RML. Mixer lze ovládat několika iPady nebo počítači současně a na každém z nich zobrazit jiný náhled, což vám umožní vidět a ovládat všechny parametry, které v danou chvíli potřebujete. UC Surface podporuje dotykové monitory Windows s kabelovým či bezdrátovým propojením. Integruje v sobě také analyzér Rational Acoustics’ Smaart Measurement Technology™, který představuje průmyslový standard pro profesionální měření a korekci prostoru a to včetně spektrografu Smaart Spectra™, jenž přehledně zobrazí frekvenční odezvu v závislosti na čase. Jeho součástí je také jednoduchý průvodce, který zpřístupní používání analyzérů i méně zkušeným uživatelům.

Více o aplikaci UC Surface.

QMix®-UC

Bezdrátový ovladač monitorů pro iPhone® a iPod® touch

Díky volně dostupné aplikaci PreSonus QMix®-UC si může až 14 hudebníků současně nastavovat poslechové poměry ve svých monitorových sběrnicích (Aux) prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů iPhone®, iPod® touch a Android™. Pokud máte zvukové rozhraní PreSonus Studio 192, nebo Studio 192 Mobile, můžete Qmix-UC použít také k ovládání jejich monitorových výstupů!

Více o aplikaci QMix-UC.

Capture™

Software pro živé nahrávání

Multitrackový záznamový software Capture navržený exkluzivně pro mixy řady StudioLive umožňuje nahrát až 34 stop s kvalitou 96 kHz (případně až 64 stop při 48 kHz) prostým stiskem jediného tlačítka přímo z mixu, bez nutnosti předchozí konfigurace. Capture maximálně zjednodušuje nahrávací technologii při živém záznamu, jeho součástí jsou pouze jednoúčelové prostředky umožňující efektivní záznam živého vystoupení a virtuální zvukovou zkoušku, jež dodatečně nezvyšují nároky na výkon CPU. Jelikož se Capture chová a také vypadá jako klasický vícestopý hard-disk rekordér, každý uživatel se v něm velmi rychle zorientuje. Nejlepší však je, že Capture využívá vysoce oceňovaný 64-bitový audio engine Studio One®, což zaručuje, že všechny stopy, které v něm nahrajete budou znít naprosto skvěle.

Více o aplikaci Capture.

Studio One®

Kreativní produkční software

Studio One je moderní, profesionální software, určený pro nahrávání, míchání, mastering a sdílení hudby i kreativní spolupráci. Chytře využívá Internet a poskytuje vám pro vaši tvůrčí činnost kompletní sadu řešení plnou vychytávek, o kterých jste vždy snili. Díky elegantnímu uživatelskému rozhraní s bohatými funkcemi a obsahovém prohlížeči založeném na funkci drag-and-drop, vám umožní rychlou a zábavnou práci, při které se můžete plně soustředit na svou uměleckou vizi a inspiraci.

Více o DAW Studio One.

Vlajková loď digitálních mixpultů PreSonus StudioLive 32 obsahuje licenci Studio One Professional. Modely StudiLive 16 a StudiLive 24 obsahují licenci Studio One Artist.

Najít prodejce

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus