CDL18s

Dobře srozumitelná basová odezva

CDL18s: Aktivní subwoofer s podporou protokolu Dante®

Basová odezva, která vás nenechá na pochybách.

Jako zdroj pevné a sourodé basové odezvy je CDL18s výtečným doplňkem pro jakýkoliv full-range reproduktor a především perfektním společníkem modelu PreSonus® CDL12. Tento subwoofer je buzen integrovaným 1000wattovým zesilovačem ve třídě D a vyznačuje se unikátní, účinnou a kompaktní konstrukcí bassreflexových portů. Kromě podpory síťového protokolu Dante® profesionální zvukaři ocení zejména velmi srozumitelnou reprodukci subbasových frekvencí. CDL18s pracuje s 18“ wooferem se 4“ kmitací cívkou. 7mm rozkmit reproduktoru bez překmitu zde zajišťuje dostatečný zdvih vzduchu a přináší tak v oblasti basových frekvencí tlak, který opravdu pocítíte. Bez ohledu na to, je-li CDL18s součástí zavěšené sestavy nebo je postaven jako ground-stack, v kombinaci s CDL12 tvoří kompletní a koherentní systém s vyrovnanou frekvenční odezvou napříč celým frekvenčním spektrem.

Inovativní a účinná bassreflexová konstrukce.

Jedinečný způsob provedení a rozmístění bassreflexových portů v ozvučnici CDL18s přispívá k účinnější produkci „velkého basového zvuku“ i v rámci kompaktnější konstrukce subwooferu. Každý ze čtyř portů ve tvaru trojúhelníku je umístěn v rohu tak, aby vytvořil „pár“ s porty vedle umístěného subwooferu. CDL18s využívá k vytvoření bassreflexu bočních stěn reproduktorové skříně, efektivně tím prodlužuje délku každého portu a umožňuje ve svém kompaktním těle masivnější pohyb vzduchu. Tato konfigurace také zabraňuje zahlcení portů, minimalizuje přenos nežádoucích rezonancí a zaručuje lepší fázovou koherenci. Speciální 18“ nízkofrekvenční reproduktor pracuje se 4“ kmitací cívkou a 7mm rozkmitem. Kromě toho dokáže snadno zpracovat výkon 800 W. Každý konstrukční prvek CDL18s byl proveden s ohledem na to, aby byl i takto kompaktní subwoofer schopen vyprodukovat silnou basovou odezvu.

Všestrannost, kterou ocení hudebníci i mistři zvuku.

Silné basy a kompaktní design CDL18s jsou společně skvělým předpokladem pro mobilní i pevné ozvučovací instalace. Subwoofery CDL18s mají nástavce pro distanční tyč a podporují tak vytvoření ground-stack sestavy s jedním či dvěma CDL12 nahoře. Potřebujete od svého přenosného systému více basů? Postavte na sebe dva subwoofery CDL18s a na distanční tyč umístěte jeden reprobox CDL12. Integrovaný riggingový hardware se zajišťovacími kolíky umožňuje také zavěšení až pěti CDL18s, a nebo rigging dvou těchto subwooferů s pěti CDL12 – jinými slovy: vytvoření line array systému s konstantním zakřivením, který je kompletně vytvořen z produktů řady CDL a je vhodný pro koncerty profesionální úrovně.

Interní audio processing.

Subwoofer CDL18s je vybaven integrovaným koncovým zesilovačem PDA-1000 (1000W, ve třídě D) s vestavěnou DSP jednotkou. V případě složitějších aplikací je možné každý subwoofer připojit ke standardní LAN síti a řídit ho dálkově prostřednictvím softwaru WorxControl, který pracuje na platformách macOS® a Windows®. V případě společného nasazení CDL18s a CDL12 nabízí WorxControl nástroje pro speaker-management, jako jsou například kompresor, limiter či 800ms delay. Reproduktory lze párovat a řídit samostatně i současně. Provozní teplotu a signálové úrovně je možné sledovat i na dálku.

„Dante® spoken here.“

Uzamykatelný ethernetový konektor integrovaného zesilovače PDA-1000 poskytuje uživateli možnost digitálního síťového přenosu pomocí protokolu Dante. Tato technologie vícekanálového digitálního networkingu pracuje s téměř nulovou latencí a synchronizací, a je využívána většinou výrobců profesionálního audio vybavení. Podpora rozhraní Dante propůjčuje subwooferům CDL18s schopnost spolupracovat s celou řadou dalších zařízení.

Srozumitelný basový základ.

Subwoofer PreSonus CDL18s se i přes svou kompaktní konstrukci vyznačuje srozumitelnou basovou odezvou. Společně s podporou síťového protokolu Dante je to předpoklad skvělého „basového“ řešení pro mobilní i pevné instalace. Vybaven integrovaným riggingovým hardwarem a nástavcem pro distanční tyč je CDL18s také výborným společníkem reproboxu PreSonus CDL12, pro který je přirozeným rozšířením basové odezvy. Dohromady tyto dva modely vytvářejí flexibilní a moderní zvukový systém s koherentní fázovou odezvou. Subwoofer CDL18s si můžete poslechnout u autorizovaného prodejce PreSonus.

Bezproblémová produkce s šestiletou garancí.

Kvalita je hodnotou, která je hluboko zakořeněna v naší firemní kultuře. I proto usilujeme o vytvoření těch nejlépe znějících a nejspolehlivějších produktů. Jsme si jisti, že si PreSonus CDL18s zamilujete. Výběrem systému PreSonus máte – minimálně po dobu šesti let – zaručen spolehlivý a bezproblémový výkon. V málo pravděpodobném případě nějakého problému se můžete spolehnout, že tuto záležitost vyřešíme. To je náš závazek.

×

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.