AudioBox iTwo Studio

Mobilní nahrávání je tak snadné!

AudiAudioBox iTwo Studio: Kompletní sada softwaru a hardwaru pro mobilní nahrávání

Vše co potřebujete pro nahrávání a produkci na cestách

Nahrávejte všude tam, kde vás políbí můza na čelo a kde máte zrovna tu správnou inspiraci s kompletním balíkem studiového vybavení od PreSonus! Najdete v něm zvukové a MIDI rozhraní AudioBox iTwo, jež umí spolupracovat s různými platformami a navíc si vystačí s napájením se sběrnice vašeho laptopu či tabletu. Skvělým partnerem je pro něj oceňovaný záznamový a produkční software StudioOne. Sada PreSonus AudioBox iTwo Studio obsahuje vše co potřebujete k tomu, abyste nahráli skvělé demosnímky, zaznamenali kapelní zkoušky, natočili své podcasty či zvukové efekty pro video, nebo váš příští hudební hit.

AudioBox iTwo: audio rozhraní pro producenty na cestách

AudioBox iTwo je naše nejuniverzálnější, ze sběrnice napájené audio/MIDI rozhraní, které vám poskytne dva kombinované mikrofonní a přepínatelné nástrojové/linkové vstupy se špičkovými mikrofonními předzesilovači. Ať už jste ve studiu nebo někde v terénu, máte v ruce skvělý nástroj pro nahrávání syntezátorů, kytar a čehokoliv co se dá zachytit pomocí mikrofonů. Kompaktní a současně velmi odolné rozhraní AudioBox iTwo představuje kompletní řešení pro mobilní hudebníky, zvukové designéry a podcastery.

Se Studio One Artist je nahrávání hračka.

Žádný jiný z cenově dostupných záznamových a produkčních programů není tak snadný na naučení i použití a nedokáže vyprodukovat tak kvalitní studiový zvuk. Se Studio One® Artist můžete pracovat rychle a při tom se plně soustředit na svou inspiraci, můžete použít neomezené množství stop i pluginů a objevíte v něm funkce, které obvykle v takto cenově dostupné DAW nenajdete. Získáte také přístup k výkonným editačním nástrojům, aniž byste kvůli tomu museli procházet nepřehledná menu. Audio klipy, MIDI soubory i efekty jednoduše načtete a uložíte pomocí funkce drag-and-drop. Se Studio One je to opravdu snadné.

Nahrávejte na cestách s aplikací Capture Duo pro iPad

Záznamový software Capture Duo je bezprostředně odvozen od profesionální multitrackové aplikace Capture™, která slouží jako elegantní prostředek pro rychlý záznam živých koncertů s mixážními pulty StudioLive®. Capture Duo vám umožní nahrát dvě stereofonní stopy v rozlišení až 24-bit / 96 kHz prostřednictvím rozhraní AudioBox iTwo, případně jiného MFi audio rozhraní pro iPad, či s pomocí vestavěných mikrofonů vašeho iPadu. Záznam natočený v Capture Duo můžete následně bezdrátově přenést do programu Studio One, běžícího na vašem PC či Macu a tam je s pomocí této špičkové DAW editovat, ladit, přehrávat a míchat. Pokud vám dvě stopy nestačí, můžete si zakoupit cenově dostupnou 32-stopou verzi Capture pro iPad a vytvořit tak skutečný mobilní profesionální nahrávací systém.

S kondenzátorovým mikrofonem M7 zachytíte každý detail.

Velkomembránový kondenzátorový mikrofon M7 na stolním stojánku představuje výborný základ pro vaše nahrávky. Studioví profesionálové dávají přednost kondenzátorovým mikrofonům především pro jejich schopnost přesně zachytit hudební detaily, alikvoty i jemné nuance, jež běžné dynamické mikrofony nedokáží vůbec rozlišit. Velkomembránové kondenzátorové mikrofony dodávají zvuku „teplý“ charakter a představují tak jasnou první volbu při nahrávání vokálu i široké škály různých hudebních nástrojů.

S profesionálními sluchátky HD7 uslyšíte vše.

Sluchátka PreSonus HD7 se chlubí vysokým rozlišením, jež jim poskytuje patentovaná polotevřená zvuková komora. Díky ní umí sluchátka věrně reprodukovat i výjimečně hluboké nízké frekvence, což posluchači přináší vyvážené a současně průrazné basy. Přesné podání středů a rozšířená odezva v pásmu výšek vám potom dovolí vychutnat si každý detail vašeho mixu či nahrávky. Lehký, ergonomický design se snadno přizpůsobí velikosti každé hlavy a poskytne vám tak komfortní poslechový zážitek i během opravdu dlouhých nahrávacích frekvencí.

Obsahuje sadu pluginů Studio Magic

Tato sada pluginů rozšiřuje zvukové možnost DAW Studio One. Jsou to třešničky na dortu připravené předními jmény světa virtuálních nástrojů a efektů, z nichž každá dodá vašim skladbám jinou příchuť a do vašich rukou vloží skutečná kouzla praktické magie. Tyto pluginy však nejsou pouze jednoúčelovými triky, ale skutečnými tažnými koni, jejichž sílu a schopnosti uplatníte v bezpočtu svých mixáží.

Více informací o balíku softwaru Studio Magic
×
Najít prodejce

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus