Temblor

Tam dole je skvělý zvuk

Temblor: aktivní studiové subwoofery

Solidní základ pro mixáž

Když svůj poslechový systém doplníte o subwoofer, získáte širší rozsah v oblasti extra hlubokých frekvencí, který rozhodně budete potřebovat, zejména pokud mícháte hudbu vyžadující důrazné a průrazné basy na relativně malých studiových monitorech. Výkonné a muzikální, aktivní subwoofery série Temblor®, ať už přímo vyzařující větší model T10, nebo menší typ T8 jehož reproduktor je namířen směrem dolů, jsou navrženy tak, aby dokázaly přenést rychlé a přesné transienty i rozšířené spektrum nízkých frekvencí, bez jakéhokoliv náznaku nepřirozeně dutého charakteru či akustických rezonancí reproboxu.
Díky tomu představují subwoofery série Temblor ideální doplněk pro vaše celopásmové monitory, které svým zvukem nezastiňují, ale přirozeně a plynule rozšiřují jejich rozsah směrem k nejnižším kmitočtům tak, abyste s jejich pomocí mohli vytvářet ty nejlepší mixáže odshora až dolů.

Pevné, čisté a responzivní basy

Kompozitové nízkofrekvenční drivery použité v subwooferech řady Temblor vám díky své lehké a velmi tuhé membráně dokáží nabídnout pevné a překvapivě citlivě reagující basy. Tato konstrukce membrány má navíc oproti jiným materiálům také výhodu nižšího zkreslení, což zaručí, že váš poslech bude i v pásmu subbasů stejně koherentní a čistý, jako ve frekvenčním spektru přenášeném vašimi celopásmovými monitory.

Dokonale se spojí s vašimi celopásmovými monitory

Subwoofery série Temblor se do vašeho poslechového systému integrují velmi jednoduše a díky tomu na něm vždy snadno vyladíte tu nejdokonalejší a nejvyrovnanější frekvenční odezvu. S plynule nastavitelným dolnopropustným filtrem (50 Hz – 130 Hz) můžete nastavit zcela neslyšitelný zvukový přechod mezi vašimi celopásmovými monitory a subwooferem. Získáte tak vždy nejvěrnější a nejpřesnější poslech, jaký je v daném prostředí a prostoru dosažitelný.

Ústřední bod vašeho poslechového systému

Konektivita a ovládací prvky subwooferů série Temblor jsou navrženy tak, aby mohly ve vašem poslechovém systému sloužit jako centrální bod, ze kterého se řídí základní nastavení ostatních připojených monitorů. Vypínatelný hornopropustný filtr na celopásmových výstupech brání interferencím a nepřirozenému zesílení frekvencí v horní části spektra rozsahu subwooferu. Přepínač polarity potom zaručí, že celý váš systém bude hrát vždy se stejnou fází.
U většího modelu Temblor T10 je možné navíc využít footswitch (součástí dodávky) k rychlému odpojení zvuku subwooferu. Díky tomu si můžete bleskurychle porovnat, jak hraje vaše mixáž s těmi nejnižšími frekvencemi a jak zní bez nich, což vám poskytne jistotu, že výsledek bude fungovat stejně dobře na široké škále různých poslechových systémů.

Definice přesnosti

Pokud máte možnost přesně slyšet hlubokotónový základ vaší mixáže, rozhodujete se tak během práce na základě konkrétních informací o zvuku a ne pouze na základě nejasných a kusých představ. Díky tomu pak vaše mixy budou znít stejně skvěle v různých prostředích a na různě velkých poslechových systémech.
Větší subwoofery Temblor T10 představují přirozené nízkofrekvenční rozšíření pro monitorový systém prakticky jakékoliv velikosti. Menší model Temblor T8 je potom vhodným doplňkem pro malé celopásmové poslechové monitory, uplatní se však stejně dobře také jako vítané rozšíření HiFi stereofonního systému nebo domácího kina. Poslechněte si subwoofery Temblor u svého oblíbeného dealera PreSonus.

Najít prodejce

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus