StudioLive Series III S

Digitální mixy se sítí AVB a DSP procesingem PreSonus FLEX

StudioLive 64S: Více výkonu, než budete kdy potřebovat.

64-kanálový mixážní pult StudioLive 64S přináší do sféry maloformátových digitálních mixů výkon, na jaký jste byli doposud zvyklí pouze u velkých touringových konzolí.
Jeho srdcem je nový čtyřjádrový DSP Engine PreSonus FLEX, mix dále nabízí 76 vstupních kanálů, 43 sběrnic a 526 simultánně použitelných signálových procesorů – včetně 8 stereo reverbů a balíku pluginů pro Fat Channel, jenž lze využívat neomezeně na každém vstupním kanále či výstupní sběrnici.

Se 128 (64x64) kanály určenými pro USB recording, 128 kanály AVB I/O, flexibilními možnostmi routingu a pro sérii StudioLive typickou zvukovou kvalitou, jež vyhoví i náročným studiovým požadavkům vám konzole StudioLive 64S poskytne výjimečný mixážní nástroj, který je špičkovým představitelem své vlastní třídy.

StudioLive 64S
StudioLive 64S
 • Dvojnásobný výkon DSP ve srovnání s předchozími modely Series III
 • 76 vstupních kanálů a 43 sběrnic
 • 33 dotykově citlivých motorizovaných faderů
 • 526 simultánně použitelných efektů
StudioLive 32S
StudioLive 32S
 • 40 vstupních kanálů a 26 sběrnic
 • 32 předzesilovačů XMAX s pamětí nastavení
 • 33 dotykově citlivých motorizovaných faderů
 • Kompaktní provedení
StudioLive 32SX
StudioLive 32SX
 • 40 vstupních kanálů a 26 sběrnic
 • 32 předzesilovačů XMAX s pamětí nastavení
 • 25 dotykově citlivých motorizovaných faderů
 • Prostorově úsporné provedení
StudioLive 32SC
StudioLive 32SC
 • 40 vstupních kanálů a 26 sběrnic
 • 16 předzesilovačů XMAX s pamětí
 • 17 dotykově citlivých motorizovaných faderů
 • Rackové provedení, montážní hardware je součástí dodávky

Bezkonkurenční škálovatelnost, díky AVB

Digitální mixážní pulty StudioLive Series III S společně s celým ekosystémem dalších AVB síťových zařízení, jež k této sérii náleží, vám dovolí vybudovat systém, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Připojte stageboxy řady NSB a rozšiřte svou sestavu o dálkově ovládané analogové vstupy a výstupy umístěné přesně tam, kde je potřebujete mít. Přidejte osobní odposlechovou konzoli EarMix 16M a poskytněte tak hudebníkům možnost namíchat si svůj vlastní monitorový poslech ze 16 samostatných kanálů. Můžete také síťově propojit větší počet mixážních pultů StudioLive Series III, což vám díky flexibilnímu digitálnímu patchingu umožní libovolně posílat audio z jednoho zařízení do druhého. Přístup k routingu je možný jak přímo z konzole, tak prostřednictvím softwarového ovladače UC Surface.

Více o síťovém řešení PreSonus AVB

Nahrávejte na SD karty nebo prostřednictvím USB – současně!

Záznamový software Capture® představuje intuitivní multitrackovou aplikaci s plně integrovaným režimem virtuální zvukové zkoušky, jíž můžete spustit přímo na svém digitálním mixu StudioLive Series III, nebo na svých počítačích s operačním systémem Windows® či MacOS®.
Nahrávat lze prostřednictvím USB, případně na interní SD karty, anebo také oběma způsoby současně, čímž získáte záznamový systém pro živé koncerty s ultimátní úrovní redundance.

Nejlepší ze všeho však je, že „session“ vytvořenou v programu Capture můžete nativně otevřít přímo v DAW Studio One®, kde tak budete mít k dispozici nejen nahrané stopy, ale rovněž kompletní nastavení mixu, včetně úrovně faderů, parametrů Fat Channelu, stavů tlačítek Mute i Solo a mnoho dalšího, což vám umožní pokračovat v mixáži přesně tam, kde jste během koncertu skončili. Se žádným jiným multitrackem není nahrávání takto rychlé a jednoduché.

Skvělý zvuk

Ve firmě PreSonus jsme svou reputaci historicky založili na úžasně znějících analogových obvodech určených pro náročné studiové prostředí a veškerou tuto zkušenost jsme zúročili při návrhu mixážních pultů StudioLive Series III S. Již v roce 1995 si PreSonus nechal, v souvislosti se zaváděním prvních studiových výrobků, patentovat digitální ovládání analogových obvodů. Na základě tohoto odkazu jsme nově vytvořili oddělený obvod digitálního řízení úrovně vstupu analogových mikrofonních předzesilovačů XMAX, který umožňuje digitálně uložit a následně vyvolat nastavení úrovně, aniž by tomu obětoval kvalitu a věrnost zvuku.

Díky tomu lze mikrofonní předzesilovače konzolí StudioLive ovládat dálkově prostřednictvím programů jako je UC Surface, nebo Studio One a tak se můžete vždy spolehnout na to, že když si ve svém mixu vyvoláte uloženou scénu, nastavení mikrofonních předzesilovačů se načte společně s ostatními parametry.

Vytvořte si sběrnice a podskupiny tam, kde je opravdu potřebujete.

Vaše potřeba optimálního rozložení sběrnic a podskupin se bude pravděpodobně lišit v závislosti na tom, zda právě mícháte studiovou nahrávku, nebo zvučíte venkovní open air festival s našlapaným programem. PreSonus proto navrhnul své mixážní pulty StudioLive Series III S tak, aby se vždy dokázaly flexibilně přizpůsobit těmto proměnlivým požadavkům.

Sadu FlexMixů lze individuálně nakonfigurovat jako Aux, podskupinu (Group), nebo Matrix. Mix StudioLive 64S je vybaven celkem 32 FlexMixy, navíc k tomu přidává ještě 8 pevných efektových sběrnic, jimiž můžete kanály odeslat do procesorů FLEX FX. Hlavní výstup mixu nabízí nejen standardní L/R sběrnici, ale také sběrnici mono/center, takže můžete míchat i v režimu L/R+M, nebo LCR.

U všech ostatních modelů můžete počítat se 16 FlexMixy, jež mohou být opět nakonfigurovány jako Aux, Group, nebo Matrix, mixy však nabízí ještě 4 statické podskupiny a 4 dedikované efektové sběrnice, nechybí zde pochopitelně ani hlavní stereofonní mixáž.

Rekonfigurujte svůj mix, aniž byste vypojili jediný konektor.

Digitální mixážní pulty StudioLive Series III S vzaly za svůj koncept analogového patch baye a jednoduše ho zdigitalizovaly. To vám dovoluje poslat jakýkoliv analogový vstup, nebo digitální return (z AVB, USB, nebo SD karty) do jakéhokoliv kanálu. Takto si konfiguraci mixu snadno přizpůsobíte svému pracovnímu stylu. Tato flexibilní vlastnost vám také dovoluje zcela volně routovat audio do AVB sítě a nahrávat libovolný vstup nebo FlexiMix pomocí 64 USB sendů. Díky digitálnímu patchingu je též hračkou routování jakýchkoliv zdrojů signálu do/z AVB sítě, pokud používáte svůj mix StudioLive jako součást rozsáhlejšího instalačního síťového systému.

Ultimátní USB audio rozhraní a skvělé ovládací prostředí

Se 128 (64x64) kanály, které můžete nahrávat prostřednictvím USB představuje řada mixů StudioLive Series III S nejen jednu z nejlepších možností, jíž si dnes můžete vybrat pro snadný záznam živých vystoupení, ale stejně dobře poslouží také přímo v nahrávacím studiu. Každý kanál má nezávisle k dispozici svůj vlastní analogový vstup, nebo dedikovaný digitální return z vašeho počítače. Ačkoliv jsou mixy StudioLive plně kompatibilní s jakoukoliv DAW, tím nejlepším partnerem pro ně je software Studio One, s nímž povýšíte své pracovní prostředí na zcela novou úroveň.

Z aplikace Studio One Artist můžete dálkově měnit nastavení mikrofonních předzesilovačů XMAX i procesingu ve Fat Channelu. Po stisku tlačítka DAW můžete naopak ovládat mixáž ve Studio One pomocí dotykově citlivých, motorizovaných faderů na konzoli. Prostřednictvím univerzálních režimů MCU a HUI DAW máte možnost stejně dobře dálkově řídit programy dalších výrobců.

Více o kompletní softwarové výbavě pultů StudioLive III

DAW software světové třídy součástí balení

Ke každému mixážnímu pultu PreSonus StudioLive III dostanete DAW Studio One® Artist. Tato přímočará a snadno pochopitelná DAW byla vytvořena kreativními lidmi pro kreativní hudební produkci a umožňuje vám jednoduše komponovat, nahrávat a produkovat vaše skladby bez toho, aby vás ovládání studiového softwaru příliš rozptylovalo.
Studio One se může navíc pochlubit velmi silnou online komunitou nadšených uživatelů ochotných rozdělit se o své zkušenosti s ostatními, na které se můžete vždy s důvěrou obrátit o radu.
A pokud potřebujete novou smyčku nebo zvukový sampl pro svou produkci? Studio One vám umožní poslechnout si a koupit nový tvůrčí obsah přímo ze svého produkčního rozhraní.

Více o DAW Studio One

Pluginy pro Fat Channel vaši mixáž pěkně oživí

Každý plugin pro Fat Channel byl vytvořen prostřednictvím přesného modelování jednotlivých součástek originálního hardware, takže se můžete spolehnout na to, že vaše efekty zní a chovají se naprosto stejně, jako jejich analogové vzory.

Celkem deset modelů klasických ekvalizérů a kompresorů, které jsou standardní výbavou Fat Channelu, může být využito přímo uvnitř vašeho mixu (není třeba žádný externí hardware) a jsou k dispozici pro každý vstupní kanál i výstupní sběrnici. Stejné pluginy máte k dispozici také v DAW Studio One.

Pokud byste snad potřebovali ještě více zvukových barev a možností, připravil pro vás PreSonus nabídku čtyř různých kolekcí pluginů, zahrnujících celkem 15 dalších modelů analogových zařízení, ze kterých si jistě vyberete ten správný procesor. I tyto pluginy můžete zainzertovat na libovolný vstupní kanál nebo výstupní sběrnici. Nyní si tedy i při živém ozvučení můžete užívat stejně pestrou paletu signálových procesorů, na jakou jste zvyklí z vašeho studia.

Ovládejte svůj mix dálkově odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení

Dálkové ovládání mixáže z libovolného místa je nyní ještě jednodušší než kdykoliv dříve. Je jedno, zda zrovna nastavujete monitory na pódiu, pohybujete se po místnosti, abyste našli nejvhodnější vyvážení zvuku v členitém prostoru, nebo používáte své mobilní zařízení prostě jako druhý dotykový displej pro svůj pult StudioLive Series III S.

Mixážní konzole StudioLive Series III S jsou úzce integrovány s celou řadou pokročilých softwarových aplikací. Můžete míchat bezdrátově prostřednictvím dotykového programu UC Surface, který je kompatibilní se zařízeními MacOS®, Windows®, iPad® a Android®. Jednotlivé mixy je však možné také ovládat pomocí aplikace Qmix®-UC pro telefony iPhone® a Android®.

Kompletní síťové řešení

Celý ekosystém produktů řady StudioLive Series III kráčí v čele nové síťové technologie AVB. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly, stávající ekosystém lze vždy snadno rozšířit a rychle nakonfigurovat. Mixážní pulty StudioLive Series III S představují ultimátní řídící centrum sítě AVB. Nasměrujte z nich zvuk do osobních odposlechových pultíků EarMix 16M. Ovládejte vstupní zisk mikrofonních předzesilovačů XMAX a připojte ke své konzoli až 64 kanálů pomocí digitálních stageboxů série NSB, nebo prostě jen propojte dohromady více mixážních pultů StudioLive Series III.

Rozsáhlé možnosti konektivity pro flexibilní práci se signálem

Zadní panel mixu StudioLive Series III S přináší kompletní sadu konektorů, potřebnou pro živé ozvučení i studiovou produkci. S flexibilní konektivitou, skvělou zvukovou kvalitou, neomezenou schopností přizpůsobit se vašim pracovním postupům, výkonným procesingem a širokými možnostmi routingu i mixážních postupů můžete vytvářet své mixy jakýmkoliv způsobem, který vám bude vyhovovat. My vám k nim jenom poskytneme ty správné nástroje.

Tři roky záruky na všechny pulty řady StudioLive III a StudioLive III S

Všem pultům řady StudioLive III S stejně jako i předchozí řadě StudioLive III jsme prodloužili záruku na 3 roky a to jak konzolovým tak i rackovým modelům. Takže pokud jste některý z pultů koupili před dvěma půl roky, stále jste krytí.

Výrobní kvalitu bereme opravdu vážně, a pokud se cokoliv pokazí během prvních tří let vašeho vlastnictví (samozřejmě za předpokladu, že vám nespadnou do bažiny, nebo něco podobného), oprava nebo výměna jde na náš účet.

Nově navíc se sadou pluginů Studio Magic

Tato sada pluginů rozšiřuje zvukové možnost DAW Studio One. Jsou to třešničky na dortu připravené předními jmény světa virtuálních nástrojů a efektů, z nichž každá dodá vašim skladbám jinou příchuť a do vašich rukou vloží skutečná kouzla praktické magie. Tyto pluginy však nejsou pouze jednoúčelovými triky, ale skutečnými tažnými koni, jejichž sílu a schopnosti uplatníte v bezpočtu svých mixáží.

Více informací o balíku softwaru Studio Magic
×
Najít prodejce

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus