StudioLive AR USB

Profesionální analogová mixáž a digitální nahrávání v jednom zařízení

StudioLive® AR USB: hybridní mixy pro živé ozvučování a nahrávání

Vyrobeno muzikanty pro muzikanty

Hybridní mixážní pulty StudioLive AR USB umožňují jednoduše míchat i nahrávat živé koncerty, produkovat studiové nahrávky, ozvučovat zkoušky, podcasty a mnoho dalšího. Jsou to prostě mixy pro muzikanty – lehké, univerzální, se spoustou funkcí, mají skvělý analogový zvuk doplněný o digitální vychytávky. A navíc jsou jednoduché na pochopení i používání. Pro míchání máte k dispozici famózní Class A předzesilovače PreSonus® a třípásmové ekvalizéry. Díky 24-bit 96 kHz USB rozhraní můžete s mixy StudioLive AR pořizovat vícestopé nahrávky nebo hrát společně s podkladovými stopami. Integrovaný SD™ rekordér dovoluje nahrávat stereofonní signál z hlavního výstupu a pouštět podkresovou hudbu i bez počítače. Pokud máte muziku v telefonu, můžete ji streamovat pomocí integrovaného rozhraní Bluetooth. Kompaktní a odolné pulty StudioLive AR jsou jednoduše skvělým „all-in-one“ řešením, pro míchání i nahrávání vašich vystoupení.

Všechny potřebné konektory a ovládací prvky mějte vždy po ruce

Audio mixery StudioLive AR USB jsou vybaveny všemi potřebnými vstupy i ovládacími prvky, které potřebujete k tomu, abyste dokázali bez potíží míchat a nahrávat zvuk při živém vystoupení, ve studiu i na kapelních zkouškách. Každý z mono a stereo kanálů disponuje vlastním 60 mm faderem pro ovládání hlasitosti (model AR8 USB má misto faderů kompaktní otočné ovladače), mikrofonní vstupy jsou dále osazeny uznávaným Class A předzesilovačem PreSonus, třípásmovým ekvalizérem a další výbavou. Vedle hlavního stereofonního výstupu jsou zde také dva monitorové výstupy (model AR8 USB má jeden monitorový výstup), každý s nezávislou sběrnicí, vhodné pro připojení pódiových odposlechů, sluchátkového zesilovače, nebo In-Ear systému. Jelikož je každý mix StudioLive AR USB navržen také pro studiové použití, je vybaven rovněž výstupem Control Room s vlastním ovladačem hlasitosti, který slouží pro připojení studiových monitorů.

Mixpulty StudioLive AR USB přinášejí kompletní paletu nástrojů pro mixáž a nahrávání, včetně flexibilní sady vstupů a výstupů. Jako doplněk k mikrofonnímu vstupu XLR s Class A předzesilovačem poskytuje každý kanál navíc linkový vstup, filtr nízkých frekvencí (HPF), Mute, Pan a funkci Solo s možností kontrolního poslechu „před faderem“.

Do mixážního pultu StudioLive AR USB můžete ve výsledku zapojit mikrofony, klávesy a další nástroje a máte při tom k dispozici stejné ovládací prvky jako na velkých zvukařských konzolích. Phantomové napájení, určené pro kondenzátorové mikrofony, se zapíná globálně pro všechny vstupy. Pokud používáte pouze dynamické mikrofony, jednoduše jej vypněte.

Na všech kanálech najdete třípásmový ekvalizér (na mono kanálech typů AR12 USB, AR16 USB a AR22 USB semiparametrický s laditelnými středy), se kterým můžete zvuk každého nástroje vyladit tak dokonale, aby ve výsledné mixáži zněl co nejlépe.

Potřebujete více nástrojů? U všech modelů s výjimkou AR8 USB můžete také využít kanálové inzerty (na kanálech 1 a 2 u AR12 USB a AR16 USB, nebo 1, 2, 3 a 4 u AR22 USB) ) a zapojit do nich externí procesory. Stereofonní kanály mají mikrofonní vstupy na kanálech s lichými čísly, stereofonní linkové vstupy a základní třípásmový ekvalizér.

To je ovšem jenom část možností konektivity mixů StudioLive AR, protože jak brzy zjistíte, tyto pulty mohou ve skutečnosti přijímat signál prakticky z libovolného zvukového zdroje!

Zapojte svou kytaru a basu přímo do mixu

Většina standardních mixážních pultů vyžaduje, abyste akustickou či elektrickou kytaru nebo baskytaru do pultu zapojili přes externí D.I. box. U mixážních pultů StudioLive AR však kanály 1 a 2 disponují také vysokoimpedančním nástrojovým vstupem, takže svou kytaru či basu můžete bez obav zapojit přímo do mixu – žádný externí D.I. box už nebudete potřebovat.

Má to vstupy a umí to i playback, co je to? Je to Super Channel!

Náš unikátní Super Channel umožňuje připojit čtyři stereofonní analogové i digitální zdroje zvuku najednou, což vám dovoluje snadno propojit mixer s vaší další moderní Hi-tech výbavou. Hudební přehrávač je možné do Super Channelu zapojit běžnými nesymetrickými konektory RCA nebo stereo Jack 3,5 mm. Audio se však dá také přehrávat přímo z „palubní“ SD™ kartynebo z počítače Mac® či Windows® připojeného rozhraním USB. A pokud svůj telefon spárujete s mixem StudioLive AR prostřednictvím integrovaného Bluetooth 4.1, získáte okamžitý bezdrátový přístup ke své hudební sbírce, kterou můžete využít jako podkresovou hudbu o přestávkách, podkladové stopy při vystoupení, anebo jako inspiraci pro cvičení. Máte ve složce skladbu, kterou chcete s kapelou nacvičit? Jednoduše spárujte svůj telefon a začněte zkoušet!

Nahrávejte ve studiu nebo na koncertech – s počítačem i bez něj

Je přirozené, že byste si rádi nahráli své koncerty, produkovali studiové projekty, podcasty atd. Někdy bývá docela chytré nahrát si také kapelní zkoušky. Audio mixery StudioLive AR vám nabízí dva různé způsoby nahrávání. Předně mix StudioLive AR USB můžete připojit ke svému počítači prostřednictvím rozhraní USB 2.0. Získáte tak digitální multitrackový rekordér, který dokáže do počítače Mac nebo Windows nahrát všechny vstupní kanály a stereofonní výstup v profesionální kvalitě 24-bit/96 kHz. Je zde však také palubní SD rekordér, jenž vám umožní nahrát signál z hlavního výstupu i bez počítače. Stačí pouze stisknout tlačítko Record a hrát. Nahrávání už nemůže být jednodušší!

Koncertujte spolu s podklady a o přestávkách pouštějte muziku

Integrované USB rozhraní i SD rekordér se dají použít i na jiné věci, než jen na nahrávání. Je nám jasné, že s několika playbackovými stopami bude i malá kapela znít jako velký orchestr, takže jsme k USB rozhraní přidali navíc možnost přehrávat skrz kanály mixu dva samostatné stereo streamy – je to skvělé pro metronom, doprovodné vokály, smyčce a mnoho dalšího. Slot pro SD kartu se dá zase využit pro přehrávání až 32 GB souborů MP3 a .WAV, což zajistí nekonečné hodiny podkresové muziky o pauzách mezi jednotlivými živými sety. A opět si vystačíte úplně bez počítače. A to ještě nesmíme zapomenout na funkci Bluetooth zakomponovanou v Super Channelu, která dovoluje přehrávání hudby přímo z chytrého telefonu. S tolika možnostmi si určitě každý pro sebe najde tu nejlepší a nejjednodušší cestu jak doplnit živé vystoupení o reprodukovanou hudbu.

S integrovaným softwarem je nahrávání hračka

Mixy PreSonus StudioLive AR jsou úzce propojeny s moderním nahrávacím softwarem, který vám pomůže naplnit vaše kreativní vize. Nahrávky, které pořídíte se záznamovým softwarem PreSonus Capture™ můžete následně editovat a postprodukovat v našem cenami ověnčeném DAW Studio One® Artist. Oba programy dostanete k mixážnímu pultu zdrama.

Posuňte svůj zvuk na profesionální úroveň s vychytanými digitálními efekty

Abyste vytvořili skvělou mixáž, potřebujete vysoce kvalitní efekty. Hybridní mix StudioLive AR16 USB vám poskytne interní stereo procesor se šestnácti presety, obsahující výběr dozvuků room, hall i plate, efektů chorus i delay a dokonce preset, který emuluje akusticky dokonale ošetřené studio, jenž vašemu zvuku dodá žhavý a velmi intimní charakter. Dedikované ovladače vám dovolí namíchat správné množství efektů nejen do hlavního výstupu, ale také do odposlechových cest. Pokud potřebujete mít při práci či hře volné ruce, můžete volitelně vypínat efektovou jednotku také s pomocí footswitche. A to je další ze způsobů, kterým vám audio mixery StudioLive AR dávají možnost snadno a rychle vytvořit profesionálně znějící mixy i nahrávky.

Kompletní snadno použitelné řešení v kompaktním a odolném balení

Mixážní pulty StudioLive AR USB představují snadno použitelné „all-in-one“ řešení pro mixáž zvuku i nahrávání, jsou kompaktní a současně dostatečně robustní na to, aby vydržely i poněkud drsnější zacházení při každodenních cestách z koncertu na koncert. S rozsáhlými možnostmi analogové i digitální konektivity, dvěma různými způsoby nahrávání a přehledně elegantním mixážním rozhraním se rychle stanou srdcem vašich živých i studiových zvukových systémů. Vyzkoušejte si je co nejdříve u svého prodejce PreSonus!

Nově navíc se sadou pluginů Studio Magic

Tato sada pluginů rozšiřuje zvukové možnost DAW Studio One. Jsou to třešničky na dortu připravené předními jmény světa virtuálních nástrojů a efektů, z nichž každá dodá vašim skladbám jinou příchuť a do vašich rukou vloží kouzla praktické magie. Tyto pluginy však nejsou pouze jednoúčelovými triky, ale skutečnými tažnými koni, jejichž sílu a schopnosti uplatníte v bezpočtu svých mixáží.

Více informací o balíku softwaru Studio Magic
Najít prodejce
×

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus