Studio Magic

Rozšiřte svoji zvukovou paletu

Sada pluginů Studio Magic

Praktická magie

Uživatelé PreSonus radujte se! Jak všichni noví, tak všichni stávající registrovaní majitelé všech aktuálně dostupných zvukových rozhraní a mixů PreSonus® dostanou bezplatný bonus: sadu pluginů Studio Magic pro Mac® a Windows®. Balík Studio Magic obsahuje sedm populárních pluginů kompatibilních formáty VST, AU a AAX.

Aktuálně dostupná rozhraní a mixy zahrnují zvukové karty sérií PreSonus AudioBox USB, Studio a Audiobox i, dále mixážní pulty řady StudioLive III, StudioLive AR USB a StudioLive RML. Pluginy registrovaní uživatelé najdou ve svých účtech MyPreSonus, odkud si je také mohou kdykoliv stáhnout – i v případě, že odpovídající rozhraní či mix (vyjmenované výše) vlastní již delší dobu.

SPL Attacker

SPL Attacker je mikroplugin, který využívá stejnou technologii procesingu Differential Envelope, jako slavný rackový procesor Transient Designer od SPL. S pomocí pluginu SPL Attacker můžete zvýraznit náběh signálu, bez ohledu na jeho úroveň. SPL Attacker ovlivňuje výhradně průběh náběhové křivky signálu, nezaměřuje se tedy na jednotlivé frekvenční složky, ale výhradně na počáteční transient. Díky tomu si jednotlivé nástroje v mixu vystačí i s nižší hlasitostí, což v celkové mixáži vytváří dodatečný prostor. Poměry mezi jednotlivými stopami se tím nijak nemění.

Mäag Audio EQ2

Plugin Mäag Audio EQ2 vám přináší zvuk dvoupásmového hardwarového ekvalizéru Mäag Audio EQ2. Konstrukce tohoto unikátního ekvalizéru zaručuje jen výjimečně malý fázový posun při všech úrovních nastavení, což pomáhá zachovat původní zvukovou integritu vaší mixáže i v případě, kdy hodně zvýrazníte „vzdušné“ pásmo velmi vysokých frekvencí. Vstupní atenuátor vám dále dovolí normalizovat úroveň signálu po aplikaci ekvalizéru.

Lexicon MPX-i Reverb

Sedm klasických dozvukových efektů typu plate, hall, chamber a room z dílny legendárního výrobce efektů Lexicon vám přinese plugin Lexicon MPX-i Reverb. Přímočaré ovládací rozhraní a 100 univerzálně použitelných, pečlivě vyladěných presetů vám umožní bleskurychle najít přesně takový zvuk, jaký právě potřebujete. Vstupní a výstupní indikátor vám poskytne skvělou a bleskurychlou kontrolu nad úrovní signálu v procesoru.

Eventide H910

Plugin Eventide H910 je věrnou reprodukcí klasického harmonizéru H910, která nabízí unikátní kombinaci pitch shifteru, modulačních efektů a zpoždění. Pitch shifter můžete použít pro vytvoření specifických hudebních intervalů a perfektních harmonií, širokých kytar a plnotučně znějících malých bubnů, jemné organické rozladění zajímavě obohatí zvuk syntezátorů, zatímco krátký slap-back delay udělá úplné divy s vokálem.

Eventide 2016 Stereo Room

Od firmy Eventide pochází také efekt 2016 Stereo Room, který vám poskytuje přirozený a výrazně znějící dozvuk, jenž umí být jak bohatý, tak i velmi jemný. Je odvozen od hardwarového procesoru Eventide SP2016 a jeho jednoduché a intuitivní ovládání vám dovolí perfektně vyladit váš virtuální prostor od temné chodby, až po jasně znějící studiovou místnost. Pokud jej použijete v několika instancích s různým nastavením parametrů, můžete dodat jednotlivým částem vašich nahrávek vlastní specifický charakter.

Brainworx bx_opto

Kompresor Brainworx bx_opto kombinuje ty nejlepší vlastnosti a zvukové anomálie obvodů několika legendárních optokompresorů. Výsledkem je výkonný dynamický procesor překypující charakterem a nabízející zvuky, které jsou s analogovými optokompresory nedosažitelné.

Arturia Analog Lab Lite

Balík pluginů Studio Magic završuje Analog Lab Lite od Arturie, jež představuje výběr těch „největších hitů“ z fyzikálně modelovaných (nikoliv samplovaných) klasických analogových syntezátorů, varhan, smyčců a pian ze sbírky virtuálních nástrojů Arturia V-Collection. Užijte si ikonické nástroje z dílny Oberheim, Roland, Sequential Circuits, ARP, Hammond, Fender, Wurlitzer, Moog a Vox.

×
Najít prodejce

Máte dotaz? Napište nám

Kompletní portfolio PreSonus