Fat Channel Plugins

Svěží zvuk pro mixážní pulty StudioLive III. série

Fat Channel Collection, Volume 1

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Kompresory

Našich osm klasických kompresorů pokrývá celou škálu konstrukcí od FET, přes lampové, optické až po VCA modely. Ve Fat Channel Collection najdete úplně vše - od měkkých a jemných náběhů až po skutečně bleskurychlou a agresivní odezvu.

RC-500 Compressor

FET kompresory, jako například ten, který najdete v channel stripu PreSonus RC500, používají tranzistory k tomu, aby mohly emulovat funkci a zvuk vakuové triody (elektronky). Uvedený typ kompresorů obvykle nabízí rychlejší časy Attack a svižnější, snadněji opakovatelnou reakci než optické kompresory, jež bývají typickou součástí většiny běžných channel stripů. Tento plugin vymodelovaný podle vlastní konstrukce FET kompresoru PreSonus RC500 vám nabídne ultrarychlý čas Attack a spolehlivě opakovatelný výkon.
Je součástí bezplatného PreSonus Bundle.

VT-1 Compressor

Ohromující špičkový zvuk a neuvěřitelně všestranné použití jsou charakteristickými znaky pluginu PreSonus VT-1, který je modelován podle FET kompresoru, který je součástí známého a velmi populárního channel stripu. VT-1 se může pochlubit velmi rychlým časem Attack, spolehlivě opakovatelným výkonem a plně nastavitelným parametrem Ratio.
Je součástí bezplatného PreSonus Bundle.

Brit Comp

Díky unikátnímu zvuku, který přesně zachycuje vlastnosti klasického dynamického procesoru využívajícího dvojitý VCA obvod s redukcí zisku, je Brit Comp ideální pro úpravu dynamiky klavíru, nebo pro zvýšení průraznosti zvuku bicích a perkusí.
Je součástí Classic Studio Bundle.

FC-670 Compressor

Toto je model ikonického kompresoru/limiteru z 50. let, který dodá nezaměnitelný sametově teplý charakter každému signálu
Je součástí Classic Studio Bundle.

Comp 160 Compressor

S jednoduchým ovládáním, které je přesto schopné extrémních forem komprimace, představuje Comp 160 VCA konstrukci s vlastním osobitým charakterem. Vyzkoušejte ho na bicích nástrojích a budete rádi, že jste to udělali.
Je součástí Modern Classics Bundle.

Everest C100A Compressor

Založený na klasickém designu, zaměřeném na jemnou, přirozeně znějící kompresi, pomáhá Everest C100A ohlídat dynamiku signálu a při tom zvuku stále dovoluje „dýchat“.
Je součástí Modern Classics Bundle.

Classic Compressor

Jemný charakter tohoto kompresoru vám umožní vytvářet transparentní tóny, stejně tak jako provádět extrémní změny zvukového zabarvení. Díky tomu může být skutečným tažným koněm v jakékoliv aplikaci.
Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

Tube P1B Compressor

Obecně platí, že odezva optických kompresorů mívá jemnější časy Attack a Release, což vám dovolí nenápadně zjemnit kolísání signálů s nevyrovnanou hlasitostí. Kompresor Tube P1B emuluje celolampový optický obvod s muzikálním charakterem, který dokáže zachovat čistotu signálu i při hodně extrémním nastavení.
Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

Ekvalizéry

Každý z těchto sedmi populárních ekvalizérů má odlišnou příchuť, od klasického „britského“ zvuku modelu Solar 69 až po ultrajemný Baxandall, decentně rafinovaný VT-1 Tube EQ i modernější tranzistorový RC-500. Stejně jako u všech ostatních procesorů v balíku Fat Channel Collection jsou i ekvalizéry modelovány tak, aby přesně odpovídaly svým původním hardwarovým vzorům.

RC-500 EQ

Jen poměrně zřídka se podaří najít opravdu výjimečný tranzistorový channel strip, který vám poskytne vintage charakter se zvukovou reminiscencí klasických produktů nejvyšší třídy a při tom staví na veskrze moderním designu. PreSonus RC 500 k těmto vzácným klenotům bezesporu patřil. Plugin RC-500 EQ je vymodelován přesně podle 3-pásmového semiparametrického ekvalizéru tohoto channel stripu a kombinuje izolované filtry s optimalizovaným průběhem Q tak, aby vám umožnil jemné vytvarování signálu bez nepříjemně znějících artefaktů.
Je součástí bezplatného PreSonus Bundle.

VT-1 EQ

VT-1 EQ modeluje 4-pásmový semiparametrický ekvalizér populárního elektronkového channel stripu, který kombinuje izolované filtry s optimalizovaným průběhem Q. Při jeho návrhu byl tím hlavním cílem maximálně muzikální projev, proto si tento ekvalizér může dovolit být současně jemný i rafinovaný, což jsou vlastnosti, díky kterým jej již nyní můžeme považovat za klasiku.
Je součástí bezplatného PreSonus Bundle.

Alpine EQ-550

Vintage ekvalizér ze 60. let vám poskytne konzistentní a opakovatelnou ekvalizaci. Využívá tři vzájemně se překrývající pásma, každé z nich je rozděleno na sedm fixních frekvenčních bodů, z nichž každý můžeme v pěti krocích zesílit nebo potlačit. Průběh filtrů horního a spodního pásma je možné přepínat jako Peak či Shelf, což nám společně s nezávisle spínanou pásmovou propustí poskytuje snadnou cestu k akusticky perfektní ekvalizaci.
Je součástí Classic Studio Bundle.

Solar 69 EQ

Zvuk klasických „britských“ ekvalizérů je vpravdě legendárním pojmem, který se pozitivně podepsal pod spoustu skvělých nahrávek. Emulace klasického britského designu Solar 69 EQ zajistí konkrétní zvuk velkému bubnu, pomůže vytvarovat elektrické kytary a rozjasní akustické kytary i vokály a při tom dokáže zvuku zachovat zvuku jeho plný charakter.
Je součástí Classic Studio Bundle.

Baxandall EQ

Tento ekvalizér nabízí ty světově nejpopulárnější a nejpoužívanější korekční křivky. Jemnou úpravou výšek a basů pomocí filtrů s průběhem Shelf můžete provádět nenápadné, ale přesto velmi efektivní změny v širokých pásmech frekvenčního spektra.
Je součástí Modern Classic Bundle.

Tube Midrange EQ

Tento středový ekvalizér je založen na pasivním celolampovém designu, který se může pochlubit ultrajemnou a muzikální ekvalizací, je díky tomu ideální pro všechny nástroje, jejichž těžiště leží v pásmech středů.
Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

Vintage 3-band EQ

Výrazně tvarované korekční průběhy a jasný i agresivně kousavý zvukový charakter. To vše přináší tento aktivní třípásmový ekvalizér s filtry typu Shelf v pásmu basů i výšek, jejichž prostřednictvím se vám dostanou do rukou rozšířené možnosti úpravy tónu. Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

×
Najít prodejce

Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Kompletní portfolio PreSonus