EarMix 16M

Každý člen kapely teď uslyší co potřebuje

EarMixTM 16M: 16x2 osobní odposlechový mix pro AVB síť

Profesionální osobní odposlech v síti AVB

Personální monitorový mixer PreSonus EarMixTM 16M se dokáže bezproblémově integrovat do zvukového systému založeného na mixážní platformě PreSonus StudioLive III generace, ve které představuje vysoce kvalitní, snadno rozšiřitelné síťové řešení osobního monitoringu pro živá vystoupení, pevné instalace i studiové nahrávání.
EarMix 16M se může pochlubit profesionálním zvukem, kvalitním mechanickým provedením a bohatými funkcemi, mezi které patří např. velmi výkonný sluchátkový zesilovač, jenž vám zajistí, že se perfektně uslyšíte v jakékoliv situaci. Každá jednotka EarMix 16M dokáže zpracovat 16 mono kanálů distribuovaných po síti AVB a vy můžete ve spojení se svým mixážním rozhraním StudioLive III série použít takových odposlechových jednotek libovolný počet.

×

Čistý, hlasitý a snadno nastavitelný odposlechový mix

Kvalitní monitoring je kriticky důležitý pro každého hudebníka, který chce podat na pódiu či ve studiu maximální výkon. Proto je EarMix 16M vybaven opravdu hodně hlasitým sluchátkovým zesilovačem , jehož křišťálově čistý zvuk si můžete vychutnat stejně dobře v nízkoimpedančních sluchátkách i v profesionálních IEM systémech. Použili jsme špičkové DA převodníky, abychom získali co největší dynamický rozsah a odstup signálu od šumu.
Zvláštní péči jsme věnovali tomu, aby zesilovač dokázal produkovat stejně excelentní zvuk s celou škálou různých IEM systémů a sluchátek s rozdílnou impedancí.
Ovládací prvky a použité vstupy lze přizpůsobit na každé jednotce v síti tak, aby si hudebník mohl vytvořit přesně takový odposlechový mix, který mu bude perfektně vyhovovat. A když už svůj monitoringový mix doladíte k dokonalosti, můžete si jej uložit do interní paměti, jež dokáže uchovat a zpětně lokálně vyvolat celkem 16 scén.

Co je AVB síť?

Síť pro přenos audio signálu nepředstavuje pouze náhradu klasického analogového „páráku“ digitálním. V síti AVB je možné propojovat digitální zařízení na dlouhé vzdálenosti s pomocí Ethernetového kabelu CAT5 nebo CAT6. Své audio potom můžete uvnitř sítě poslat doslova odkudkoliv kamkoliv a to s extrémně nízkou latencí. AVB také nabízí několik unikátních předností, díky kterým je pro audio signál lepší volbou, než jakýkoliv jiný síťový protokol. AVB například disponuje vysoce přesnou synchronizací vzorkovací frekvence, která výrazně snižuje harmonické zkreslení a fázový posuv. To zajišťuje, aby váš audio signál zůstal vždy čistý a dokonale srozumitelný.
AVB zaručuje, že budete mít vždy k dispozici dostatečně široké pásmo pro přenos nízkolatenčního audio signálu a to i v případě, kdy váš kolega začne po stejné síti streamovat video.
Tyto důležité benefity jsou neodmyslitelnou součástí AVB a získáte je pouze s tímto síťovým protokolem.

AVB (Audio Video Bridging, někdy také označovaný jako Time Sensitive Networking, neboli TSN) je sada síťových standardů IEEE 802.1, jež definuje jednoduchou digitální síť pro přenos audio, video a dalších formátů prostřednictvím chytrých switchů, které dokáží zajistit AVB přenos dat dat bez kompromisů v integritě sítě.

AVB síť využívá AVB switche (např. PreSonus SW5E), které představují aktivní síťový prvek, jenž cíleně omezuje „ne-AVB provoz“. Tímto způsobem switch zajišťuje, že budete mít pro přenos digitálního audiosignálu s extrémně nízkou latencí k dispozici vždy dostatečně široké pásmo. To znamená, že bez ohledu na další provoz, je vždy garantován nízkolatenční přenos digitálního zvukového signálu.

A mimo to, AVB využívá běžné síťové kabely CAT5 a CAT6 i obvyklé konektory – nepotřebujete tedy žádné specializované systémy ani zařízení.

PoE: vzdálené napájení pro síťová zařízení

EarMix 16M sice můžete napájet přiloženým externím adaptérem, ale v mnoha případech, zejména v těch, kdy je komplikované či nepraktické rozvádět 240 V napájecí síť po celém pódiu, je lepší použít napájení po Ethernetu (PoE - Power over Ethernet).
PoE je technologie, která dovoluje využít ethernetové síťové kabely k přenosu napájecího napětí pro kompatibilní zařízení. S PoE můžete po stejném kabelu přenášet jak síťová data, jako je například digitální audio, tak elektrické napájení. Své zařízení vybavené PoE můžete umístit kdekoliv, kam se dá natáhnout ethernetový kabel a lokální napájení (240 V síťovou zásuvku) tak už nebudete potřebovat. Pětiportový AVB switch PreSonus SW5E vám dovolí zapojit hned několik odposlechových mixů EarMix 16M do sítě AVB a současně jim také poskytne potřebné napájecí napětí.

Systém, který poroste spolu s vašimi potřebami

Jeden samostatný EarMix 16M představuje rozhodně šikovnou věc, ale celý systém v plné parádě opravdu zazáří až v případě, kdy budete potřebovat připravit monitoring pro celou kapelu. Pár AVB konektorů vám umožní vytvořit řetěz z několika jednotek EarMix 16M a připojit jej do vašeho mixážního rozhraní StudioLive Series III. Svou síť však můžete rozšířit ještě dál, když EarMix 16M připojíte prostřednictvím AVB síťových switchů PreSonus SW5E. A když už máte síť hotovou, není nic jednoduššího a rychlejšího, než nastavit potřebné parametry a routing buď z konzole StudioLive Series III, nebo s pomocí volně dostupné aplikace UC Surfeace pro Mac, Windows, iPad a Android.

Vaše uši i kapela vám poděkují

Konektivita, snadné propojení v síti AVB s napájením PoE a dokonalá integrace hardwaru a softwaru, jíž jsou výrobky PreSonus dlouhodobě proslulé, vám prostřednictvím EarMix 16M dává do rukou přesně takový nástroj, kteýr potřebujete k vytvoření skutečně profesionálního odposlechového systému, jenž vyhoví požadavkům i toho nejrozsáhlejšího hudebního tělesa. Při vývoji jsme však pamatovali i na maličkosti, jako je třeba možnost montáže na standardní mikrofonní stojan.
Nejlepší ze všeho však na EarMix 16M je jeho výjimečná zvuková kvalita, zaručená hlasitým a čistým sluchátkovým zesilovačem, špičkovými převodníky a prvotřídním signálovým procesingem, díky které ještě rozšíříte svou jistě těžce získanou reputaci zvukového profesionála.


Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=Presonus): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.